2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bagsværd. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Bagsværd er to spændende boliger blevet tilgængelige på markedet. Den ene er villaen på Gladsaxe Møllevej 171. Denne rummelige villa er på 137 m² og rummer hele 6 værelser.
Villaen ligger på en grund på 842 m² og er udbudt til en pris på 6.995.000 DKK. Her er muligheder for en familie, der søger plads både inde og ude.
Den anden bolig er ejerlejligheden på Bagsværd Hovedgade 188, st f. Lejligheden tilbyder 50 m² fordelt på 2 værelser, hvilket gør den ideel til singler eller par.
Beliggende på en grund på 809 m², er ejerlejligheden på markedet for 1.975.000 DKK. Lejligheden repræsenterer en præsentabel mulighed i hjertet af Bagsværd.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.